Vieno aukšto namai su mansarda

Mūsų produkto svarbiausi bruožai: taupumas, komfortas, ilgaamžiškumas.

Namai sukomplektuojami ir atiduodami Klientams su pilna lauko apdaila. Visi pastatai su griežta statybų kontrole, tvarkingais dokumentais, bei specialia apsauga Klientams. Visiems pastatams atliekamas sandarumo testas ir pastato sertifikavimas. Visi pastatai sąžiningai priduodami statybos inspekcijai, nenusižengiant projektui bei STR normoms.

Preliminarios kainos pateiktos su PVM. Visos naudojamos medžiagos suderinamos su užsakovais.  Belieka išsirinkti savo svajonę ir keliauti jos link!

ETA

Puikus namo su mansarda projektas „ETA“. Šio namo bendras plotas- 230 m2. Šis namas skirtas 2-4 asmenų šeimai. Namo išskirtinumas – balkonas, iš kurio galėsite grožėtis savo kiemo erdve ir gėlynais „iš aukštai“. Be to name numatyta atskira erdvė skalbyklai, tad nešvarūs skalbiniai bus „pasislėpę“ nuo pašalinių akių, o visa skalbimui reikalinga įranga bei inventorius tilps vienoje erdvėje. Erdvi terasa (22 m2) leis džiaugtis šiltais žiemos vakarais. Šio projekto šaltinis voveresnamai.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 140000EUR 134000EUR

Nortautas

Svajojate apie namą su baseinu? „Nortautas“ – puikus pasirinkimas! Tai vieno aukšto namas su mansard, kurio plotas beveik 150 m2. Namas turi stoginę automobiliui, baseiną ir terasą prie jo. Nepakartojamas laisvalaikis ir puikiai praleistas laikas tiesiog namuose. Tikrai nesunku tai įsivaizduoti gyvenant tokiame svajonių name. Šio projekto šaltinis yra eksploit.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 100000EUR 92000EUR

Bartė

„Bartė“ tai itin erdvus ir funkcionalus vieno aukšto namas su mansarda didelei šeimynai. Jo plotas 215.6 m² . Name numatytas garažas, terasa. Jame yra net 5 gyvenamieji kambariai, tad jame gali gyventi didelė šeima (arba maža šeima, pas kuriuos dažnai užsuka svečiai 🙂 ) Šio projekto šaltinis supernamai.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 130000EUR 124000EUR

Emilis

Puikus namas su mansarda „Emilis“ patogiam, jaukiam jūsų gyvenimui. Jo plotas 163.30 m2. Šio projekto privalumas tas, kad name yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Jūs turėsite garažą, kuriame bus apsaugoti jūsų automobiliai nuo blogų oro sąlygų, o terasoje leisite šiltus šeimos vakarus. Talpi drabužinė atstos kelias spintas, tad namo erdvė bus švaresnė. Katilinė atskirtas nuo gyvenamosios erdvės, tad name bus patogiau palaikyti švarą. Šio projekto šaltinis houson.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiauja su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 115000EUR 99000EUR

Namas M8

Puikus vieno aukšto namo su mansarda projektas „M8“. Jo plotas 107,94m2. Šis namas yra pritaikytas 2-5 asmenų šeimos poreikiams. Puikus ir apgalvotas patalpų išdėstymas. Vienas iš privalumų- tai jauki svetainės /virtuvės /valgomojo zona su išėjimu į terasą. Šiame name jūs turėsite garažą. Nuostabus privalumas ~5 m² sandėliukas, kuris atstos net kelias spintas ir namų erdvė taps grynesnė. Šio projekto autorius domusexport.eu. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 70000EUR 62000EUR

Mindaugas

Pristatome namo projektą “Mindaugas”. Gal tai ir yra Jūsų svajonių namas? Namo plotas 191,15 m2. “Mindaugas” – tai erdvus vieno aukšto namas su mansarda bei terasa. Jis pritaikytas dviejų ar trijų asmenų šeimai. Namas turi tambūrą. Jame yra 3 kambariai, virtuvė su valgomuoju, svetainė, 2 vonios patalpos, drabužinė ir 2 pagalbinės patalpos, koridorius. TERASA. Tai tikrai puikus priedas prie jūsų gražaus namo. Ar mėgstate laiką leisti lauke, kvėpuoti grynu oru, džiaugtis saulės spinduliais ir gardžios kavos ar arbatos puodeliu kartu su šeimos nariais, ar draugų kompanijoje? Terasa – būtent jums! PIRMASIS AUKŠTAS. Šiame projekte numatytas tambūras (4,26 m2). Ši funkcionali patalpa, neleidžia susidaryti skersvėjui, ji padeda išlaikyti namų švarą, nes neleidžia neštis smėliui, žemėms ir kitam purvui nuo jūsų batų į namus. Čia labai patogu palikti batus ir viršutinius drabužius, laikyti dviratį ir pan. Pirmame aukšte numatyta virtuvė su valgomuoju (19,58 m2), kuri koridoriumi (21,86 m2) yra atskirta nuo erdvios (40,20 m2) svetainės, kurioje jūs galėsite atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai su savo šeimos nariais ar svečiais. Taip pat Jums bus patogu naudotis greta esančia vonios (ar dušo) patalpa, kuriai yra skirta 8 m2. Pirmame aukšte numatytas vienas jaukus ir didelis (12,26 m2) kambarys. Taip pat pirmame aukšte numatytos dvi atskiros erdvės pagalbinėms patalpoms (3,53 m2 ir 4,34 m2), kurias galėsite panaudoti pagal savo poreikius, pvz laikyti sodo įrankius, žoliapjovę ir kitus būtinus daiktus. MANSARDA. Pakilus laiptais koridoriumi pateksite į mansardą ir atsidursite hole. Mansardoje numatyti 2 kambariai (14,80 m2 ir 11,76 m2), kuriuose asmenine erdve galės džiaugtis kiekvienas šeimos narys. Nes kambariai bus pritaikyti individualiai pagal jūsų poreikius. 7,64 m2 bus skirta jūsų šeimos vonios kambariui. Taip pat turėsite 2,80 m2 dydžio drabužinę, kurioje puikiai tilps ne tik drabužiai ar batai, bet ir įvairiausi rakandai, patalynė, rečiau naudojami daiktai. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 115000EUR 107000EUR

Stasys

Norite jaukaus namo, su mansarda? Šis projektas “Stasys” kaip tik Jums! Namo plotas 166,16 m2. Tai nuostabus vieno aukšto namas su mansarda, pritaikytas 2-3 asmenų šeimai. Name yra 2 kambariai, svetainė ir virtuvė su bendra erdve, 2 vonios patalpos, katilinė, drabužinė ir 3 pagalbinės patalpos. Namas turi koridorių. PIRMASIS AUKŠTAS. Jame numatyta svetainė (18,75 m2) ir virtuvė (17,05 m2) jos bus sujungtos bendra erdve. Todėl Jums bus patogu „suktis virtuvėje“ ir tuo pačiu metu bendrauti su kitais šeimos nariais ar svečiais. Taip pat Jums bus patogu naudotis netoliese esančia vonios arba dušo patalpa, kuriai yra skirta 6,93 m2. Pirmame aukšte numatytas vienas jaukus ir didelis (13,31 m2) kambarys. Šalia kambario bus įrengta drabužinė (3,09 m2), joje vietos bus ne tik drabužiams ar batams, bet ir įvairiausiems rakandams, patalynei, rečiau naudojamiems daiktams. Drabužinė atstoja kelias spintas, tad iš namo dingsta gremėzdiški baldai, erdvė tampa švaresnė, grynesnė. Taip pat pirmame aukšte bus įrengta katilinė (6,67 m2), kurioje tilps būtiniausi įrenginiai. Šiame projekte numatytas koridorius (24,65 m2). MANSARDA. Joje yra numatytas koridorius su didele bendra erdve (24,40 m2) ir 4 atskirtos erdvės. Viena iš jų bus Jūsų vonios kambarys (5,38 m2). Taip pat turėsite 2 erdvias pagalbines patalpas (16,33 m2 ir 16,13 m2). Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 110000EUR 91000EUR

Tatjana

Norite jaukaus namo, kuriame būtų viskas “po ranka”? Šis projektas “Tatjana” kaip tik Jums! Namo plotas 140,29 m2. Tai puikus vieno aukšto namas su mansarda, pritaikytas dviejų ar trijų asmenų šeimai. Name yra 3 kambariai, bendra erdvė virtuvei ir svetainei, 2 vonios patalpos, katilinė, 2 drabužinės ir 1 pagalbinė patalpa. PIRMASIS AUKŠTAS. Jame numatyta svetainė, sujungta su virtuve bendra erdve (viso 38,77 m2). Todėl Jums bus patogu „suktis virtuvėje“ ir tuo pačiu metu bendrauti su kitais šeimos nariais ar svečiais. Taip pat Jums bus patogu naudotis greta esančia vonios arba dušo patalpa, kuriai yra skirta 6 m2. Pirmame aukšte numatytas vienas jaukus ir didelis (12,10 m2) miegamasis ir darbo kambarys (8,46 m2). Vietoje darbo kambario galima įrengti kambarį svečiams. Taip pat pirmame aukšte bus įrengta katilinė (3,60 m2), kurioje tilps būtiniausi įrenginiai. Šiame projekte numatytas tambūras (4,62 m2). Tai funkcionali patalpa, jungianti lauką ir vidų, kurios paskirtis – neleisti susidaryti skersvėjui žmogui, ateinančiam iš lauko. Be to ji padeda išlaikyti namų švarą, nes neleidžia neštis smėliui, žemėms ir kitam purvui nuo jūsų batų į namus. MANSARDA. Joje yra numatytas holas ir 5 atskirtos erdvės. Viena iš jų (8,89 m2) skirta jūsų puikiam vonios kambariui. Taip pat turėsite 2 talpias drabužines (6,04 m2 ir 5,04 m2). Šeimai racionalu įsirengti dvi drabužines. Galima vieną drabužinę skirti viršutiniams drabužiams ir batams, o kitoje laikyti kasdienius drabužius, patalynę, kitus daiktus. Drabužinė atstoja kelias spintas, tad namuose bus daugiau erdvės. Antrame aukšte numatytas didelis bendras kambarys (19,76 m2), jis puikiai tiks šeimos pramogoms, pvz: žaisti pulą, pasidaryti nuosavą “kino teatrą” ar kitiems poreikiams. Viena erdvė (12,59 m2) skirta pagalbinei patalpai. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiauja su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 90000EUR 81000EUR