Vieno aukšto namai

Renkantis vieno aukšto namą pravartu turėti didesnį nei šešių arų sklypą. Vieno aukšto namas sklype užima daugiau vietos, todėl norint aplink turėti daugiau laisvos erdvės į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Jeigu vieno aukšto namas yra didelis, jame atsiranda koridoriai, kurie įeina į bendrą plotą. Didžiausias vieno aukšto namo privalumas yra paprastas namo naudojimas – judant iš vienos patalpos į kitą, nereikia vargti keliant kojas ant laiptų pakopų. Šį faktą pastaruoju metu pradeda vertinti vis daugiau užsakovų. Dažniausiai statomi yra 80–150m2 vieno aukšto namai. Čia yra atrinkti namai didesni nei 80m2,  bet ne didesni nei 150m2.  Kainos pateiktos su pilna lauko apdaila.

 

Baltys

„Baltys“ - Puikus pasirinkimas nedidelei jūsų šeimai. Individualaus namo bendras plotas siekia tik 109,00 kv.m. Jame suprojektuotos visos šiuolaikiniams namams būtinos patalpos. Be to namas turi stoginę automobiliui, kuri tikrai pravers Lietuvos klimatui. Jeigu jaučiate, kad „po svetimu stogu ne visuomet patogu“ – metas savo šeimos namui ! Šio projekto šaltinis yra namoplanas.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite ! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 75000EUR 65990EUR

Almantė

Šiuolaikiško dizaino vieno aukšto namas „Almantė“. Namo plotas 107.36 m2, tačiau jis turi net 3 kambarius, kuriuose gali gyventi 2-4 asmenys. Taip pat namo privalumas – puiki lauko terasa. Pastato dizainas atitinka moderniausius šių laikų standartus, o vidaus erdvių išplanavimas yra ypač gerai apgalvotas. Tad čia Jums ne tik bus malonu gyventi, o ir pasikviesti svečių! Tikrai turėsite kuo pasigirti. Šio projekto šaltinis statykmoderniai.lt/. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiauja su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 72000EUR 61000EUR

Astrida

Ypač modernus ir prabangus namas „Astrida“. Namas turi pirtį ir baseiną. Apie pirties naudą sveikatai galima kalbėti ir kalbėti, o vėsus vanduo po karštos pirties – puikus atgaivos ir atsipalaidavimo šaltinis. Šis namas vertas susidomėjimo, ypač jei propaguojate sveiką gyvenseną ir norite jaustis puikiai kiekvieną dieną. Namas skirtas 2-3 asmenų šeimai. Puiki sveikata, nuostabus laikas pirtyje, baseine ar terasoje, nuostabi gamta, gera nuotaika – viskas įmanoma name „Astrida“ Šio projekto šaltinis statykmoderniai.lt/. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 105000EUR 94000EUR

Vygintas

Namo projektas „Vygantas“ - jaukus vieno aukšto namas su terasa. Jūsų šeima nedidelė, o ją sudaro 2-3 asmenys? Tada šis namas būtent Jums! Namas suprojektuotas su nuostabia terasa ilgiems šeimos vakarams, be to virtuvė sujungta su valgomuoju bendra erdve, todėl Jūs neatsitrauksite nuo vakarienės ruošos bendraudami su kitais šeimos nariais. Norite sužinoti apie šį namą plačiau? Kreipkitės į mus, o mes patarsime visais Jums rūpimais klausimais. Šio projekto šaltinis houseprojectsltd.com. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 70000EUR 59000EUR

Einaras

Projektas „Einaras“ tai vieno aukšto 92.31 m2 namas su terasa. Jis pritaikytas mažai 2-3 asmenų šeimai. Mes esame lankstūs, todėl pasitelkę sukauptą patirtį, Jums galime patarti rūpimais klausimais dėl bet kokio namo pirkimo, įrengimo, apdailos darbų ir kt. Be to sudarome galimybę pasirinkti būsto apdailą patiems. Šio projekto šaltinis houseprojectsltd.com. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 62500EUR 52000EUR

Agnius

Vieno aukšto namo projektas „Agnius“. Idealus namas mažai ar vidutinio dydžio šeimai, t.y. 2-4 asmenims. Namo plotas 128.23 m2. Projekte numatyta jauki terasa, šiltiems šeimos vakarams. Daugelis šeimų svajoja kada nors įsigyti savo nuosavą būstą. Namą pastatysime ir įrengsime atsižvelgiant į Jūsų norus ir turimą biudžetą. Šio projekto šaltinis houseprojectsltd.com. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime pagal Jūsų norus. Į kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 85000EUR 74000EUR

Ona

Jaukus kompaktiškas namas “Ona”. Šio namo plotas 98,20 m2. Namas skirtas 2-4 asmenų šeimai. Jame yra 2 kambariai, svetainė, virtuvė, vonios ir/ar dušo patalpa, koridorius, tambūras bei holas. Name yra tambūras (1,44 m2). Todėl jis bus apsaugotas nuo skersvėjo ir nepraras šilumos. Tambūro dešinėje bus holas (6,96 m2). Čia turi rasti vietos šeimos narių batai, lauko drabužiai, skėčiai, rankinės ir kiti daiktai. Iš holo patenkame į virtuvę (12,58 m2) ir svetainę 15,41 m2). Tad jums bus patogu priimti svečius, padengti stalą, ruošiant vakarienę bendrauti su kitais, nes visi virtuvės ir valgomojo įrankiai ir technika bus “po ranka”. Šalia esantis koridorius (3,28 m2) veda į jūsų vonios ir/arba dušo kambarį, kuriam skirta 6,39 m2. O šalia WC patalpos iš abiejų pusių bus du kambariai (15,41 m2 ir 12,58 m2). Juose sukursime aplinką, skirtą Jūsų asmeninei erdvei, kurioje galėsite skaityti knygą, žiūrėti televizorių ir kitaip leisti asmeninį laisvalaikį. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 65500EUR 54000EUR

Reda

Namas “Reda” - tai jaukus, patogus gyventi vieno aukšto namas. Šio namo plotas 143,51 m2. Tai patogus vieno aukšto namas su garažu. Namas skirtas 2-5 asmenų šeimai. Name yra 3 kambariai, svetainė, vonios ir/ar dušo patalpa, katilinė, pagalbinė patalpa bei tambūras. Įėjus į namą pateksite į tambūrą (6,22 m2). Čia patogiai galėsite palikti batus ir viršutinius rūbus. Tai pat namas bus apsaugotas nuo skersvėjo ir nepraras šilumos. Kairėje pusėje bus durys į garažą (25,77 m2), kuris talpins ne tik šeimos automobilius, bet ir dviračius, sodo įrankius ir kitus daiktus. Iš garažo bus įėjimas į katilinę (6,80 m2), nes erdvioje katilinėje patogiau palaikyti tvarką bei prižiūrėti katilą. Tiesiai iš tambūro pateksite į koridorių (11,70 m2). Jo dešinėje pusėje bus virtuvė (13,51 m2) ir svetainė (28,03 m2). Tai puikiai numatyta bendra erdvė šeimos vakarienei ar pasisėdėjimui su svečiais. Iš svetainės koridoriaus dešinėje bus 1 erdvus (14,97 m2) ir 2 jaukūs (po 11,83 m2) kambariai, kuriuos įrengsime pagal jūsų pageidavimus. Eidami koridoriumi iki pabaigos dešinėje pusėje rasite savo vonios ir/arba dušo kambarį (8,94 m2). Čia puikiai tilps visi higieniniai reikmenys ir buitinė įranga. Šalia vonios kambario numatyta pagalbinė patalpa (3,91 m2). Kuriai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, rasime tinkamą paskirtį. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 92000EUR 79000EUR

Odeta

Jaukus vieno aukšto namas “Odeta” gali tapti Jūsų šeimos namais! Namo plotas 184,72 m2. Tai puikus vieno aukšto namas su garažu bei terasa. Name gali gyventi 2-5 asmenys. Projekte yra 5 kambariai, svetainė, virtuvė, vonios ir/ar dušo patalpa, katilinė, drabužinė bei sandėliukas. Namas taip pat turi tambūrą. Tambūras (6.61 m2) saugos namus nuo skersvėjo ir purvo, nuo batų, atėjus į namus. Čia patogiai galėsite palikti batus ir viršutinius rūbus. Name turėsite puikiai įrengtą svetainę (32,36 m2), kurioje galėsite leisti laiką kartu su šeimos nariais. Virtuvė (20.53 m2) taps nuostabia vieta rytiniam kavos puodeliui ar šeimos vakarienei. Jūsų vonios ir/arba dušo kambariui yra skirta 9,74 m2 erdvė, tad čia be vargo tilps jūsų ir kitų šeimos narių higieniniai reikmenys, bei visa reikalinga įranga. Name bus trys kambariai (13,82 m2, 14,09 m2 ir 14,77 m2). Teliks kiekvienam šeimos nariui išsirinkti norimą kambarį, o mes jį pritaikysime pagal jų poreikius. Visi turėsite savo asmeninę erdvę, kurioje galėsite leisti asmeninį laisvalaikį. Projekte yra numatyta drabužinė (5,23 m2) – tai funkcionali patalpa, kuri atstos kelias spintas, o visi rečiau naudojami rakandai, patalynė, nesezoniniai rūbai ir kt. tikrai ras sau vietos. Name numatyta 7,19 m2 katilinė, kurioje tilps būtini įrenginiai, bus patogu prižiūrėti tvarką. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. GARAŽAS. Garažui skirta net 40.02 m2. Jame nuo sniego ir lietaus gales slėptis Jūsų šeimos transporto priemonės. Kurios visada bus paruoštos kelionei, nereikės grandyti sušalusio ledo, nuo stiklų. Taip pat čia vietos bus ir dviračiams, sodo įrankiams bei kitiems reikmenims. TERASA. Tai nuostabi vieta leisti laisvalaikį su šeima ar svečiais gamtoje. Malonūs ir jaukūs vakarai prie arbatos puodelio, ar vakarienė su svečiais... Čia vieta, kur tiesiog gera pabūti! O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 120000EUR 109000EUR

Nijolė II

Vieno aukšto namas “Nijolė II” SU PIRTIMI !!! Šio namo plotas 179,19 m2. Vieno aukšto namas su pirtimi! Jame gali patogiai, jaukiai gyventi 2-6 asmenų šeima. Projekte yra 4 kambariai, svetainė, virtuvė su valgomuoju, 2 vonios ir/ar dušo patalpos, katilinė, 2 drabužinės, sandėliukas ir skalbykla. Namas taip pat turi tambūrą. Name suprojektuotas tambūras (4,42 m2). Ši funkcionali patalpa, jungianti lauką ir vidų, padės išlaikyti namų švarą, nes neleidžia neštis smėliui, žemėms ir kitam purvui nuo jūsų batų į namus. Name taip pat bus jūsų erdvi (24,50 m2) svetainė, skirta bendriems šeimos pomėgiams ir laisvalaikio praleidimui. Virtuvė sujungta su valgomuoju, o jai skirta 26,50 m2, tad joje tilps visi naujausi įrenginiai ir patogūs valgomojo baldai. Jūsų šeimos patogumui numatyti du vonios ir/arba dušo kambariai. Vienas iš jų (1.95 m2) skirtas pirčiai, o kitas (6,06 m2) jūsų šeimos higienai. Name, pagal Jūsų pageidavimus bus įrengti trys patogūs kambariai (13,89 m2, 14,00 m2 ir 17,43 m2) bei darbo kambarys (12.02 m2). Namo projekte yra numatytos dvi drabužinės. Mažesnę (2.11 m2) galėsite skirti pirties reikmenims, o kitoje (8.58 m2) galėsite laikyti įvairius rakandus, patalyne, rečiau naudojamus daiktus, nesezoninius rūbus ir pan. Ši drabužinė atstos net kelias spintas. Labai pravers ir sandėliukas (4.62m2), jame bus galima laikyti šeimos dviračius, vejos priežiūros reikmenis ir kt. Inventorių. Skalbykloje (6.30 m2) jūs turėsite atskirą erdvę nešvariems rūbams ir skalbiniams. Joje galėsite lengvai sutalpinti skalbyklę, džiovyklę, lyginimo lentą ir kitus būtinus turėti “po ranka” daiktus.. O erdvioje 8,54 m2 katilinėje, lengviau palaikysite tvarką, patogiau kursite ir valysite katilą, lengviau numatysite modifikacijas, jei ateityje nuspręsite investuoti į modernesnius įrenginius. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. PIRTIS. Pirtis neįmanoma be priešpirčio, dušo/ tualeto ir pačios pirties patalpų. Šis namas suprojektuotas būtent taip. Net dar geriau. Šalia pirties numatyta drabužinė, kurioje galėsite laikyti su pirtimi susijusias priemones. Apie pirties naudą galima daug kalbėti: tai ne tik sveikata, geresnė širdies kraujagyslių veikla ar sudegintos kalorijos. Be to tai - vieta, kurioje tiesiog gera! O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 115000EUR 105000EUR

Vaida

Itin erdvus vieno aukšto namas “Vaida”, būtent tau, jei mėgsti dideles ir tvarkingas erdves! Šio namo plotas 233,59 m2. Tai itin erdvus ir patogus gyventi vieno aukšto namas su garažu bei terasa. Name gali laisvai gyventi 2-5 asmenų šeima. Projekte yra 3 kambariai, svetainė, virtuvė, 2 vonios ir/ar dušo patalpos, katilinė, drabužinė. Namas taip pat turi tambūrą. Šiame name yra suplanuotos didelės erdvės. Šeimos nariai ir svečiai jaučiasi laisvai ir jaukiai. Name suprojektuotas tambūras (11,43 m2). Ši funkcionali patalpa, jungianti lauką ir vidų, neleis susidaryti skersvėjui žmogui, ateinančiam iš lauko. Be to ji padės išlaikyti namų švarą, nes neleidžia neštis smėliui, žemėms ir kitam purvui nuo jūsų batų į namus. Name taip pat bus jūsų erdvi (32,87 m2) svetainė, skirta bendriems šeimos pomėgiams ir laisvalaikio praleidimui. Virtuvei skirta 21,22 m2, tad joje tilps visi naujausi įrenginiai ir patogūs baldai. Jūsų šeimos patogumui numatyti du (4,75 m2 ir 6,82 m2) vonios ir/arba dušo kambariai, tad Jūsų šeimai neteks „sukti galvos“, kuris ryte pasinaudos dušu pirmas. Name, atsižvelgiant į Jūsų norus, bus įrengti trys erdvūs kambariai (17,75 m2, 15,12 m2 ir 12,25 m2). Namo projekte yra numatyta erdvi (5,68 m2) drabužinė, kuri namus pavers dar tvarkingesnius, o bendrą erdvę – švaresne, nes drabužinė atstos net kelias spintas. O erdvioje 10,77 m2 katilinėje, lengviau palaikysite tvarką, patogiau kursite ir valysite katilą, lengviau numatysite modifikacijas, jei ateityje nuspręsite investuoti į modernesnius įrenginius. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. GARAŽAS. Erdvus, net 36,97 m2 garažas, sutalpins Jūsų šeimos transporto priemones, bei visus itin reikalingus (sodo priežiūros, laisvalaikio ir pan.) daiktus ir įrankius. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite ! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 140000EUR 131000EUR

Edgaras

Puikiai suprojektuotas vieno aukšto namas “Edgaras”, gali tapti jūsų svajonių namais! Šio namo plotas 151,59 m2. Tai labai erdvus vieno aukšto namas su garažu. Name gali jaukiai gyventi 2-5 asmenų šeima. Projekte yra 3 kambariai, svetainė, valgomasis su virtuve sujungta bendra erdve, 2 vonios ir/ar dušo patalpos, katilinė, drabužinė bei pagalbinės patalpos. Namas taip pat turi tambūrą. Grįžus į namus nuo skersvėjo ir purvo iš lauko saugos tambūras (5,11 m2). Čia patogiai galėsite palikti batus ir viršutinius rūbus. Name taip pat bus jūsų svetainė (26,68 m2), bei valgomasis sujungtas su virtuve bendra erdve (16,35 m2). Tai bus nuostabi vieta ne tik rytiniam kavos puodeliui ar šeimos vakarienei, bet ir priimti svečius. Jūsų patogumus numatytos dvi (5,93 m2 ir 3,48 m2) vonios ir/arba dušo patalpos, kur puikiai tilps jūsų ir kitų šeimos narių higieniniai reikmenys. Rytais Jums neteks „sukti galvos“, kad atsikelti anksčiau ir pasinaudoti dušu, kad spėtumėte į darbus. Name pagal jūsų individualius pageidavimus bus įrengti trys nuostabūs kambariai (13,22 m2, 13,68 m2 ir 12,57 m2). Teliks kiekvienam šeimos nariui išsirinkti norimą kambarį, ar vieną iš jų paskirti svečiams. Projekte yra numatyta drabužinė (2,86 m2), kurioje galėsite laikyti įvairius reikalingus ar retai naudojamus daiktus, patalynę, nesezoninius šeimos rūbus ir pan. Tad name mažiau vietos užims įvairios spintos. Čia numatyta 6,98 m2 katilinė, kurioje tilps ne tik būtini įrenginiai, bet ir patogiai jausitės kūrendami krosnį ir palaikydami tvarką joje. Taip pat suprojektuota 3,70 m2 pagalbinė patalpa. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. GARAŽAS. Garaže (27,60 m2) nuo lietaus, purvo ir blogo oro galės slėptis šeimos automobiliai, dviračiai, sodo priežiūros įrankiai ir kiti daiktai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiauja su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 93000EUR 83000EUR

Vytautas

Vieno aukšto namas “Vytautas”, tiems, kam reikia jaukių namų. Namo plotas 124,07 m2. Tai puikus vieno aukšto namas su garažu bei terasa. Name gali jaukiai gyventi 2-4 asmenų šeima. Projekte yra 3 kambariai, svetainė su virtuve sujungta bendra erdve, vonios ir/ar dušo patalpa, katilinė bei sandėliukas. Namas taip pat turi tambūra ir holą. Nuo skersvėjo ir purvo, atėjus į namus jus saugos tambūras (3,52 m2). Čia patogiai galėsite palikti batus ir viršutinius rūbus. Įėjus į namą dešinėje bus jūsų svetainė, kuri sujungta su virtuve ir užims 36,28 m2. Tai nuostabi vieta rytiniam kavos puodeliui ir šeimos vakarienei. Jūsų vonios ir/arba dušo kambariui yra skirta 5,81 m2, kur puikiai tilps jūsų ir kitų šeimos narių higieniniai reikmenys. Name bus trys kambariai (10,06 m2, 13,79 m2 ir 15,07 m2). Teliks kiekvienam šeimos nariui išsirinkti norimą kambarį, o mes jį pritaikysime pagal jūsų poreikius. Tad turėsite savo asmeninę erdvę, kurioje galėsite skaityti knygą, žiūrėti televizorių ir kitaip leisti asmeninį laisvalaikį. Projekte yra numatytas sandėliukas (2,59 m2), kuriame galėsite laikyti įvairius reikalingus ar retai naudojamus daiktus, patalynę, nesezoninius šeimos rūbus ir pan. Name numatyta 3,98 m2 katilinė, kurioje tilps būtini įrenginiai. Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. GARAŽAS. Garažui skirta 24,48 m2. Jame tilps ne tik jūsų šeimos automobiliai, bet ir dviračiai, sodo įrankiai ir panašiai. TERASA. Tai puiki vieta pasimėgauti tyru oru ir gamta, net ir lašnojant šiltam vasaros lietučiui. Puiki vieta pasisėdėti su svečiais ir šeimos nariais. Į terasą išeisite iš svetainės su virtuve, tad bus patogu neštis kavos puodelį ir užkandžius iš virtuvės. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 76000EUR 70000EUR

Egidijus

Namo "Egidijus" plotas 169,41 m2. Tai vieno aukšto namas su terasa. Jis pritaikytas 2-4 asmenų šeimai. Namas turi tambūrą ir holą. Jame yra 3 kambariai, virtuvė, svetainė, vonios kambarys, drabužinė, katilinė, sandėliukas bei skalbykla. Šiame projekte numatytas erdvus (8,14 m2) tambūras iš kurio patenkate į holą su koridoriumi (18,53 m2). Tambūro dėka nesusidarys skersvėjis ir nesiskverbs šaltis iš lauko. Be to jūs patogiai jame galėsite palikti avalynę ir viršutinius drabužius, laikyti dviratį ir kitokius reikalingus daiktus. Pirmame aukšte numatyta virtuvė (16,98 m2), šioje erdvioje virtuvėje lengvai rasite vietos visiems reikalingiems prietaisams ir įrankiams. Ypač didelėje svetainėje, kuriai skirta 41,53 m2, Jūs galėsite pailsėti ir leisti laisvalaikį kartu su savo šeimos nariais bei svečiais. Beje, Jums bus patogu naudotis greta esančia vonios ir/ar dušo patalpa (6,36 m2) . Pirmajame aukšte numatyti trys kambariai, kurių plotas bus 14,98 m2, 13,19 m2 ir 14,74 m2. Juose asmeninę erdvę turės kiekvienas šeimos narys, pagal savo pageidavimus. Sandėliuke (8,68 m2) ), galėsite laikyti įvairius rakandus, vejos priežiūros priemones ir kitus daiktus. Neatsiejama namo dalis – katilinė, užima 8,52 m2 plotą, todėl joje bus lengva palaikyti švarą ir čia tilps visa reikalinga įranga. Funkcionali drabužinė (3,69 m2) atstos kelias griozdiškas spintas ir jūsų daiktai lengvai ras vietą joje. Šiame name turėsite 5 m2 ploto skalbyklą, todėl lengvai sutalpinti skalbyklę, džiovyklę, lyginimo lentą ir kitus būtinus turėti “po ranka” daiktus, bei nešvarius skalbinius. O poilsį ir gerą nuotaiką gryname ore užtikrins TERASA. Puikūs rytai su kavos ar arbatos puodeliu rankoje...Nuostabus kepamos mėsos kvapas...Saulės spinduliai ar mieli šilti lietaus lašeliai karštą dieną...Visi šie pojūčiai atsiranda terasoje. Argi reikia kažko daugiau Patalpas galima įrengti atsižvelgiant į jūsų poreikius, keisti jų paskirtį, nepriklausomai nuo aprašymo projekte. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, vietoje pagalbinės patalpos galima įrengti papildomą kambarį ir panašiai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujame su architektais, tad suprojektuosime Jums tokį svajonių namą, kokio norite! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 110000EUR 101000EUR