NESTANDARTINIAI BALDAI

Per savo darbo patirtį pastebėjome, kad verslo klientams svarbu kokybiškos ir laiku atliekamos statybos ir apdailos paslaugos. Ne gana to, atlikus remonto darbus, dažnai ieškoma ir baldų gamintojų. Todėl mes apjungėme šias paslaugas ir siūlome kompleksiškai spręsti įmonių įrengimo, remonto klausimus.

UAB „Šiaurės būstas“ pasirūpins pilnu parduotuvės, kavinės ar ofiso įrengimu. Sukursime interjero dizainą, pasirūpinsime apdailos darbais ir galiausiai pagaminsime tik Jums reikalingus baldus. Užtikrinsime, kad Jūsų patalpos bus paruoštos verslo plėtrai greitai ir kokybiškai.

Mes ne tik atliekame remonto, apdailos, įrengimo darbus. Siūlome interjero dizaino paslaugas bei baldų projektavimo bei gamybos paslaugas.

Gavę viską kartu mūsų klientai gali būti ramūs, kad bus parinkti tinkamiausi būtent jiems sprendimai. O visi darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Užsakovams nereikės gaišti brangaus laiko ieškant vis kitų paslaugų tiekėjų. Pas mus rasite projektuotojus, interjero dizainerius, statybininkus-apdailininkus ir baldų gamintojus vienoje vietoje.

Mūsų klientai: odontologijos klinikos, parduotuvės, kavinės, įvairios kitos įstaigos.

Ruošiame interjero dizaino projektus. Projektuojame ir gaminame nestandartinius įvairios paskirties baldus.  Atliekame apdailos darbus.

BALDŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Tel.: +37069969080      

el.paštas: dizainas@siauresbustas.lt

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Apie ką norite kalbėti?

Aprašykite Jums rūpimą klausimą, jeigu norite atsakymą gauti greičiau nei visi prašome nurodykite savo telefono numerį