KONTAKTAI

UAB „ŠIAURĖS BŪSTAS“ KONTAKTAI

 Individualūs namai,  būsto kredito konsultacijos ir kitos nekilnojamo turto operacijos

NT brokerė-atstovė prekybai

Viktorija Sokolova

+370 610 83283

viktorija.sokolova@capitalrealty.com

BALDŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Dizainerė

Vilma Songailė

Tel.: +37069969080

el.paštas: dizainas@siauresbustas.lt

Gamybos Vadovas

Karolis Galeckas

Tel.:+37060151219

el.paštas: baldai@siauresbustas.lt

ADMINISTARCIJA

Administratorė

Sonata Janauskienė

Tel.:+37069996709

el. paštas: sonata@siauresbustas.lt, info@siauresbustas.lt

Ypatingų statinių darbų vadovas

Romualdas Použuolis

Tel.:+37068044584

el.paštas: romualdas@siauresbustas.lt

Tiekimo vadybininkas

Osvaldas Audzijonis

Tel.:+37060615116

el.paštas: osvaldas@siauresbustas.lt

 

VALDYBA

 Direktorė

Jolita Žalpienė

Tel.:+37060093050

el. paštas: jolita@siauresbustas.lt

Modestas Žalpys

Projektų vadovas

Modestas Žalpys

Tel.: +37067330324

El.paštas: modestas@siauresbustas.lt

REKVIZITAI

UAB „Šiaurės būstas“

Įmonės kodas: 302577719

PVM kodas: LT100007796010

Telefonas: +37067330324

Registracijos adresas: Veiverių g. 2, Šiauliai

Buveinės adresas: P. Višinskio g. 39, Šiauliai

Atsiskaitomoji sąskaita: Swedbank LT177300010139370611

 

Lengviausias būdas kažką sužinoti – tiesiog paklausti. Nesidrovėkite, skambinkite telefonu +37067330324 arba užpildykite užklausos formą

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Apie ką norite kalbėti?

Aprašykite Jums rūpimą klausimą, jeigu norite atsakymą gauti greičiau nei visi prašome nurodykite savo telefono numerį