KOMERCINIAI PASTATAI

Augantis verslas susiduria su patalpų problema. Geriau nuomotis ar įsigyti savas patalpas? Geriau renovuoti senas ar statyti naujas komercines patalpas?

Šie ir panašūs klausimai kyla daugeliui įmonių vadovų, savininkų ar direktorių. Ir visai nesvarbu, koks jų verslas. Naujų patalpų gali prireikti automobilių servisui, gamybos įmonei naujų cechų ar sandėlių, taip pat tokius klausimus sau kelia įvairių medicinos įstaigų vadovai. Nepamirškime ir kitų administracinių patalpų ar biurų.

 

Taigi patalpų statybos, remonto ar atnaujinimo klausimai – tai dažnai kylantys klausimai. O pačios patalpos nuolat reikalaujančios investicijų, atnaujinimų, plėtros ar modernizavimo.

Mūsų įmonės darbuotojai jau sukaupė nemažą patirtį aptarnaujant kitas verslo bendroves teikiant statybos bei renovacijos paslaugas. Mes esame įmonė, todėl puikiai suprantame kitų įmonių poreikius ir lūkesčius. Mes suprantame, kad Jūs norite vystyti ir plėsti savo verslą, todėl statybos turi trukti kuo įmanoma sklandžiau ir greičiau.

Norėdami kuo geriau suprasti užsakovo poreikius, naujų komercinių pastatų statybose dalyvaujame nuo pat pradžių – t.y. nuo pat sklypo pirkimo ir projekto paruošimo. Kartu su Užsakovu išsiaiškiname jo lūkesčius ir poreikius, biudžetą ir galimybes – tada ramiai belieka laukti, kol bus įteikti Jūsų naujojo komercinio pastato raktai.

Mes dirbame Jūsų verslo plėtrai ir sėkmei!

Administracinis pastatas

Administracinis arba gydimo paskirties pastatas. Projektas „K-69“. Pastato priekiniame fasade yra nedideli balkonai tiesiai virš pagrindinio įėjimo į pastatą. Pastate yra daug didelių langų, tad į patalpas patenka pakankamai daug dienos šviesos. Projekto įgyvendinimui reikia sklypo ne mažesnio kaip 20 m pločio. Pirmasis aukštas yra numatytas darbuotojams. Jie turės bendrą valgomąjį bei atskirus persirengimo kambarius vyrams ir moterims. Projektą išpildo katilinė su atskiru įėjimu iš išorės. Antrame aukšte suprojektuota didelė konferencijų salė, šiek tiek mažesnis kambarys biurui, laboratorija, direktoriaus kambarys ,virtuvė ir vonios kambarys. Projekto šaltinis kbprojekt.pl. O jeigu Jūs turite kitokių poreikių – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas pastatas pagal poreikius! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Suprojektuotas vidaus dizainas, pateikiamos vizualizacijos. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 130000EUR 125000EUR

Dirbtuvės

Dirbtuvės – tai puiki investicija į savo verslą. Šis projektas - 251,44m2 ploto vieno aukšto pastatas. Jame numatytos 9 patalpos: koridorius, kabinetas, parduotuvė, remonto dirbtuvės, poilsio patalpos, san. mazgas, 2 sandėliai ir kompresorinė. Pastate numatyta viskas, ko reikia, norint turėti asmenines dirbtuves su parduotuve. Visa smulkesnė informacija telefonu arba susitikimo metu. Bendradarbiaujant su kvalifikuotais architektais, suprojektuojama komercinės paskirties pastatas pritaikytas verslo poreikiams. Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 130000EUR 120000EUR

Servisas

Servisas suprojektuotas pagal specialius poreikius jeigu domina panašus pastatas prašome kreiptis, Visa smulkesnė informacija telefonu arba susitikimo metu. Be to, bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais, tad galime pasiūlyti suprojektuoti Jums komercinio pastato projektą, pritaikytą Jūsų verslo poreikiams. O jeigu Jūs turite kitokių poreikių – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas poreikius atitinkantis pastatas! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 270000EUR 252000EUR