PASLAUGOS:
*Interjero dizainas. Paruošiama 3D vizualizacija parenkant stilių, spalvas, medžiagas, baldų išdėstymą, interjero detales
*Baldų projektavimas. Paruošiama 3D vizualizacija, suprojektuojami baldai, parenkamos medžiagos, furnitūra, techniniai sprendimai
*Elektros išdėstymo planas
*Santechnikos išdėstymo planas
*Dizainerio konsultacijos

UAB „Šiaurės būstas“ pasirūpins pilnu parduotuvės, kavinės, ofiso ar individualaus būsto įrengimu. Sukursime interjero dizainą, pasirūpinsime apdailos darbais ir galiausiai pagaminsime tik Jums reikalingus baldus. Užtikrinsime, kad Jūsų patalpos bus paruoštos verslo plėtrai ar patogiam ir jaukiam gyvenimui.

Gavę viską kartu mūsų klientai gali būti ramūs, kad bus parinkti tinkamiausi būtent jiems sprendimai. O visi darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Užsakovams nereikės gaišti brangaus laiko ieškant vis kitų paslaugų tiekėjų. Pas mus rasite projektuotojus, interjero dizainerius, statybininkus-apdailininkus ir baldų gamintojus vienoje vietoje.

Mūsų klientai: odontologijos klinikos, parduotuvės, kavinės, įvairios kitos įstaigos, individualių būstų savininkai.

Ruošiame interjero dizaino projektus. Projektuojame ir gaminame nestandartinius įvairios paskirties baldus.  Atliekame apdailos darbus.

Konsultacija telefonu +37069969080

arba el.paštu dizainas@siauresbustas.lt

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Apie ką norite kalbėti?

Aprašykite Jums rūpimą klausimą, jeigu norite atsakymą gauti greičiau nei visi prašome nurodykite savo telefono numerį