DVIEJŲ AUKŠTŲ NAMAI

Statome energiją taupančius atitinkančius A+ klasės namus. Mūsų produkto svarbiausias bruožai: taupumas, komfortas, ilgaamžiškumas.

Namai sukomplektuojami ir atiduodami Klientams pagal jų poreikius. Visi pastatai statomi su griežta statybų kontrole, tvarkingais dokumentais, bei specialia apsauga Klientams. Visiems pastatams atliekamas sandarumo testas ir pastato sertifikavimas. Visi pastatai sąžiningai priduodami statybos inspekcijai, nenusižengiant projektui bei STR normoms.

Visos kainos pateiktos su PVM. Visos naudojamos medžiagos suderinamos su užsakovais, todėl pateikiama tik orientacinė kaina. Kiekvienas užsakymas skaičiuojamas individualiai.  Belieka išsirinkti savo svajonę ir keliauti jos link!

Digama

Esate neišskiriami su broliu, ar sese? Turite didelę šeimą? Planuojate gyventi su tėvais/vaikais kartu, tačiau norite atskirai? Dviems šeimoms skirtas gyvenamasis namo projektas „DIGAMA“ – skirtas būtent Jums. Erdvi svetainė sujungiama į bendrą erdvę su virtuve, o iš jos su projektuotas išėjimas į vidinę kiemo terasą. Name yra numatyta pirtis, kuri puikiai pravers atsipalaiduoti su šeima ir pasveikti užklupus slogai ar gripui. Dviems šeimoms asmeninį būstą įsigyti žymiai lengviau ir paprasčiau. O privalumas tas, kad išvykus ilgesniam laikui visada bus nupjauta žolė ir prižiūrėtas šuo 🙂 Šio projekto šaltinis voveresnamai.lt O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas svajonių namą! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Suprojektuotas vidaus dizainas, pateikiamos vizualizacijos. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 250000EUR 225000EUR

JOTA II

„JOTA II“ dviejų butų gyvenamojo namo projektas. Puikiai tinka dideliai šeimai ar artimiems žmonėms, kurie nori gyventi netoliese, tačiau turėti nuosavą erdvę nuo kitų kaimynų. Namas yra skandinaviško stiliaus. Puikiai tinka žmonėms, turintiems savo skonį. Name yra net 6WC patalpos ir tiek pat daug kambarių. Namas itin erdvus ir gali būti pritaikytas pagal kiekvieno šeimos nario poreikius. Šio projekto šaltinis voveresnamai.lt. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas svajonių namas! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 170000EUR 161000EUR

Arkadijus

Jei ieškote erdvaus dviejų aukštų namo, šis projektas “Arkadijus” atitiks jūsų lūkesčius. Projekto “Arkadijus” namo plotas 224,10 m2. Šis dviejų aukštų namas su garažu yra ypač erdvus ir funkcionalus. Jis pritaikytas 2-5 asmenų šeimai. Name yra 4 kambariai, svetainė su virtuve ir valgomuoju sujungti bendra erdve, 2 vonios ir/ar dušo patalpos, katilinė, sandėliukas ir drabužinė. Namas taip pat turi tambūrą ir holą. PIRMASIS AUKŠTAS. Čia svetainė su virtuve ir valgomuoju sujungti bendra erdve, kuri sudaro 48,90 m2. Šioje erdvėje lengvai palaikysite tvarką, nes viskas yra „po ranka“. Be to lengvai užimsite svečius ar kitus šeimos narius tuo pačiu metu, kai gaminsite maistą ar kaisite puodelį kavos. Vonios arba dušo kambariui yra skirta pirmame aukšte 4,89 m2. Pirmame aukšte numatytas 13,48 m2 kambarys, kurį galėsite skirti svečiams, ar šeimos nariams. Projekte numatytas sandėliukas (5,09 m2), kuriame galėsite laikyti įvairius reikalingus ar retai naudojamus daiktus. Taip pat bus įrengta katilinė (7,29 m2), nes didesnėje katilinėje lengviau palaikyti tvarką, patogiau kurti ir valyti katilą. Švarą ir namų šilumą palaikyti padės tambūras (4,20 m2), kuris neleis neštis smėliui, žemėms ir kitam purvui iš lauko į holą, kuriam skirta 15,02 m2. GARAŽAS. Erdviame garaže (26,03 m2) tilps ne tik šeimos automobiliai. Jį galėsite išnaudoti laisvalaikio reikmenų, kelioninio bagažo, vejos pjovimo ir kitos įrangos, šeimos dviračių ar panašų daiktų laikymui. ANTRASIS AUKŠTAS. Jame bus įrengti 3 kambariai. Dviems kambariams skirta po 16,22 m2, o didžiausiam – 24,05 m2 ploto. Šiuose kambariuose sukursime interjerą ir pritaikysime funkcionalumą kiekvienam jūsų šeimos nariui, pagal jo asmeninius poreikius. Antrame aukšte bus skirta 9,54 m2 erdvė jūsų vonios kambariui. Jame puikiai tilps bendro naudojimo ir atskirų šeimos narių reikmenys. Didelis privalumas šiame name talpi (9,97 m2) drabužinė, kuri atstos kelias spintas, tad iš namo dings gremėzdiški baldai. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas svajonių namas! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 130000EUR 123000EUR

Robertas II

Norite erdvaus ir patogaus namo? Šis projektas “Robertas II” kaip tik jūsų šeimai! Namo plotas 203,83 m2. Tai tikrai erdvus dviejų aukštų namas, kuriame patogiai gali gyventi 4-5 asmenys, bei jaukiai jausis jūsų svečiai. Name yra 5 kambariai, bendra erdvė virtuvei ir svetainei, 2 vonios patalpos, katilinė, drabužinė ir skalbykla. Pirmame aukšte numatyta erdvi svetainė, sujungta su virtuve bendra erdve, tad Jums bus patogu „suktis virtuvėje“ ir tuo pačiu metu bendrauti su kitais šeimos nariais ar svečiais. Taip pat bus patogu naudotis greta esančia vonios arba dušo patalpa. Pirmame aukšte taip pat numatytas vienas miegamasis. Projekte numatyta didelė katilinė (9,39 m2), nes didesnėje katilinėje lengviau palaikyti tvarką, patogiau kurti ir valyti katilą, lengviau numatyti modifikacijas, jei ateityje nuspręsite investuoti į modernesnius įrenginius. Antrame aukšte bus įrengti 4 kambariai. Juose sukursime jaukią asmeninę erdvę kiekvienam šeimos nariui, pagal jo poreikius. Antrame aukšte bus skirta 10,29 m2 erdvė jūsų vonios kambariui. Taip pat turėsite erdvią (3,47 m2) drabužinę, joje vietos bus ne tik drabužiams ar batams, bet ir įvairiausiems rakandams, patalynei, rečiau naudojamiems daiktams. Taigi drabužinė atstoja ir sandėliuką, ir spintą. Drabužinė atstoja kelias spintas, tad iš namo dingsta gremėzdiški baldai, erdvė tampa švaresnė, grynesnė. Antrame aukšte taip pat bus įrengta erdvi (3,54 m2) skalbykla, tad jūs turėsite atskirą erdvę nešvariems rūbams ir skalbiniams. Joje galėsite lengvai sutalpinti skalbyklę, džiovyklę, lyginimo lentą ir kitus būtinus turėti “po ranka” daiktus. O jeigu Jūs svajojate apie kitokį namą – kreipkitės į mus. Bendradarbiaujant su architektais, suprojektuojamas svajonių namas! Į namo kainą įeina projektas, pamatai, mūras, stogas, apšiltinimas, fasado apdaila, langai, durys, šildymo sistema "oras - vanduo". Langai durys, sienos, stogas apšiltintas, kad atitiktų A+ klasės standartus. Dėl smulkesnės informacijos apie įranga ir techninius sprendimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaina : 124000EUR 114000EUR